Fake Johnnie - Moje první creepypasta

20. ledna 2016 v 18:23 | May |  My Things

Fake Johnnie

Moje první creepypasta

OneShootAhoj,
jmenuju se...dejme tomu Sally a tohle je můj příběh. Nejmenuji se Sally doopravdy, budeme mi tak jen říkat. Ničí jméno v tomto příběhu není pravda, kromě jednoho. Johnny. John. Johnnie. Říkejte si mu, jak jen chcete, ale vždy to bude on, kdo mi změnil život. Fake Johnnie. Asi to zní celkem vtipně, ale ano, fake. On je fake. Já jsem fake. Všichni jsme fake.
Nejsmutnější na tomto článku je, že je jeho první polovina pravda. Ano, doopravdy se to stalo a tím to myslím mě, jakožto autorce, ale to sem nepatří. Každý takovýto příběh musí být nějak přibarvený, aby ho lidé četli, tak co, že? Necháme toho obkecávání a půjdeme k věci.

Vše to začalo v červnu roku 2015. Neřeknu vám přesný den, ale v červnu to na 100% bylo. Začalo léto, prázdniny a já se konečně dostala ze špinavého města někam pryč. Bylo to fajn. Miluji dlouhé cesty autem se sluchátky v uších. Mohu přemýšlet, sledovat krajinu a vymýšlet, co budu o prázdninách dělat. Pravdou je, že zrovna takové plány jsem nečekala. Myslím, že na mém místě by je opravdu nikdo nečekal. Jak jsem asi mohla vědět, že udělám tu největší chybu, kterou jsem kdy mohla udělat?
První prázdniny u mojí babičky na vesnici. Neskutečně moc jsem se těšila i když bydlí s mým strejdou, kterého moc neznám, nebavíme se a v životě jsem ho neviděla. Pouze na fotkách a z vyprávění. Byla jsem šťastná, protože jsem se měla setkat i s dlouho neviděnou babičkou.
Cestou jsme zastavovali u tátového strejdy, který bydlí v malé vesnici v obrosvkém domě, kterému patří i kotec a stodola, kde pracuje jako truhlář. Mám je ráda a tím pádem jsem se noci tam nebránila.
Možná bych měla dodat, že tou dobou facebooku vládly fakes. Fakes na zpěváky, herce nebo jen obyčejné modelky a modely. Každý chtěl být originální, ale ne každému se to povedlo. I já patřila do jejich rodiny a i přes to vše, do ní stále patřím. Můj fake byl Český Evan. Ano, měla jsem fake na Evana Peterse. Miluju American Horror Story a proto mi to přišlo, jako skvělý nápad. Evana byl oblíbený, měl přítele a já byla šťastná, že se se mnou někdo baví. Nevím, zda se tohle zrovna hodí do mého příběhu, ale píšu to tak, jak to bylo.
Bylo něco kolem 8mi večer a rodiče i s tetou a strejdou odešli na oslavu jednoho pána z okolí. Já v domě zůstala sama. Jen já a moje čtyřletá fenečka Cavalier King Charles Spaniela Duffy. Dobře, tak ještě jméno psa je podle pravdy. Spala mi v nohách a zahřívala mě. Já sledovala hořkou komedii a byla na svém milovaném fejku. Hnusné zvuky z venku jsem se snažila ignorovat, protože jsem je znala z pobytu na chatě. Nebála jsem se, protože jsme byla sama, ale protože jsem byla sama v domě, který už jen okolím vypadal děsivě. Jedinou mou útěchou byl ten malý spáč v mých nohou, jelikož kdykoli jsem se šla podívat skrz dobře zamčené skleněné dveře se na mě koukl z kotce velký starý vlčeák, který dům pečlivě hlídal. Nesvítila jsem. Miluji tmu a tak jsem ležela po tomě, jedla čokoládu a sledovala.
Film končil a já se i s pejskem odebrala do vrchního patra, kde jsem měla spolu s mamkou pokoj. Lehla jsem si na postel k oknu a odložila si na stolek pití. Zapojila jsem telefon do nabíječky a pokračovala v chatování. Pes se opět zahrabal do deky a spal.
Vykřík. Přísahám Bohu, že venku byl slyšet výkřik! Rychle jsem zvedla oči od telefonu a pes venku začal štěkat. Vykoukla jsem z okna. Nic. Zavrtěla jsem hlavou a zase se zakoukala do mobilu. Pustila jsem si hudbu, ale k mému nemilému překvapení začala hrát melodie z Kill Bill nebo American Horror Story. Takové to pískání, však to znáte. Rychle jsem to přepla, protože mi to nahánělo ještě větší husinu. Znáte ten pocit, když jste sami doma a máte jakési vědomí, že tam někdo chodí? I já ho měla. Pořád jsem si myslela, že kolem domu někdo pochoduje. Zavřela jsem oči a čekala, až mi odepíše moje kamarádka Alex. Výstřel a někdo začal nadávat. Pane Bože, tohle přestává být legrace! Vsadím se, ano, vsadím se, že jsem slyšela výstřel ze vzduchovky. Mějte mě za blázna, ale bylo to tak. Proč sakra?! Proč teď?! Proč v půl dvanácté večer?!
Cvaknutí zámku a kroky. Pes seskočil z postele a pelášil dolů. To moje malé nemehlo propadlo schody a rozpláclo se na podlaze. S pár kňuknutími se sesbírala a přivítala rodiče. Mému zážitku nikdo nevěřil, ale tohle byl jen začátek.
Přežila jsem do rána a to byl úspěch. Po snídani jsme si prohlédli fotky z Londýna a jeli k mojí babičce. Pořád jsem na tu hrůznou noc myslela.

O pár dní později.
Za pár dní mi Evana blokli a já byla maximálně vytočená. Přemýšlela jsem, zda si udělat nový fake nebo ne. Udělala a už tenkrát jsem toho litovala. Johnnie. Ostravský Johnnie. Chtěla jsem být konečně originál, chtěla jsem být něčím vyjímečná a to se mi celkem povedlo. Udělala jsem si fake na atleta, kluka, kterého jsem si ihned oblíbila z milionů důvodů. Nechci se tady svěřovat proč zrovna jeho, ale prostě mi přišel fajn a navíc na něj fake ještě nebyl, tak proč ne, že?
Přátelé i nepřátelé se začali hromadit a já se s tím snažila srovnat. Když mi někdo ublížil, našel se někdo nový, kdo mě z toho dostal, ale tak to šlo i obráceně. Dokázala jsem milovat, naučila jsem se nenávidět. Nelitovala jsem toho všeho, až do nedávna.
Ublížili mi ti, který jsem věřila a zastali se mě ti od kterých bych to nečekala.
Milovala jsem.
Nesnášela.
Plakala.
Ubližovala si.
Jednou to zašlo až moc daleko a já už nemohla dál. Vykašlal se na mě na fake přítel, vykašlala se na mě moje realná přítelkyně, vykašlal se na mě kluk, kterému jsem na fake hodně věřila. Brečela jsem a nepomohlo mi nic. Ani jedno vlídné slovo.
Najednou byl můj um lásky pryč a přebil ho um bolesti a nenávisti. Chtěla jsem najít někoho, kdo by mi z toho všeho pomohl, ale bylo mi jasné, že by to bylo zbytečné, protože by mě pak stejně shodil na dno, jako ostatní.

Počkala jsem si do svého návratu z Paříže. Konečně doma. Vše se začalo stupňovat.

Ahoj Johnnie, omlouvám se ti za vše, co jsem ti provedl, jen to prosím už nikdy nedělej.
Ahoj, omlouvám se, nechtěl jsem. Pa.
Zdar, uhm, nechtěl jsem se s tebou hádat, mrzí mě to.

V jeden den 3 zprávy na to stejné téma, ale od jiných uživatelů. Bylo mi to divné. Co jsem udělala?! Nikomu jsem o svém poškozování neřekla, proto mě to udivovalo. Zrovna od nich jsem omluvu nečekal. Nečekala. Ani jsem si už sama nebyla jistá, co jsem víc. Jestli Sally nebo Johnny. Žila jsem 2 životy a ani v jednom se mi nelíbilo, proto jsem je musela kombinovat. Už tolikrát jsem si řekla, že z fejku odejdu, ale ne, nedokázala jsem to. Vždy se našel další důvod, proč zůstat.

Ahoj Johnny, tohle už opradu není sranda..

Přišlo další den a já byla mimo. Co se to sakra děje?!

Ahoj Luky, co? Co se děje?
Nedělej, že nevíš.
No nevím, jinak bych se neptal!
Už to není sranda. Rybičky si mi vzal, ale mě neoblafneš.

Co to do háje?! Rybičky?! Jaký sakra rybičky?! Koukla jsem na své ruce a viděla pomalu mizející jizvy. Bože co se to děje?!

Časem mi to začalo být všechno naprosto jasné. Trvalo mi to déle, ale pak jsem na to přišla. Lidé, kteří mi ubližovali, začali mizet. Začali mizet z facebooku, z mé mysli i ze světa. Vyčítala jsem si to, ale když se to tak vezme, tak si to i zasloužili. Za peklo jiných, zaplatili životem nebo ztrátou někoho blízkého.

O pár týdnů později jsem se viděla s jedním z těch, kteří přišli "jen" o psa. Byla vystrašená a bála se na mě jen podívat.
"Byla jsi tam, já tě viděla," šeptala a sledovala své špičky bot. Byla jsem rozhozená a nechápala význam jejích slov.
"Byla jsi tam a zabila ho!" Vykřikla po mě a lidé z kavárny se otočili.

Došlo mi to, ano. Viděla mě tam, ale já to nebyla. Nechtěla jsem ubližovat lidem, kteří ublížili mě, jako pomstu, ale neubránila jsem se. Čím víc bolesti, tím víc jizev, tím víc objetí Fake Johnnieho.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 AMemspefsScafe AMemspefsScafe | E-mail | Web | 9. října 2018 v 6:00 | Reagovat

Pression arterielle  est comment  robuste  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur  essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre  offre sang loin de votre coeur. Chaque temps  votre  determination  bat, il pompe le sang  tout au long vos arteres a la  prendre facilement  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-tadalafil-pfizer-homme/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama